• 636988886349394568_hrad1.JPG
  • 636988886537533682_hrad2.JPG
  • 636988886443615325_hrad.JPG

Riedel Vilém

*1832 +1876

U zříceniny

ID Aukce: 1207
Olej, plátno, 32 cm x 43 cm. Nesignováno. Kolem roku 1853. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:13:00

1 000 Kč

BCM24850 3100029.10.2019 12:19:30
LIM18852 3000029.08.2019 21:06:58