• 636988891502402212_zeny.JPG
  • 636988891589484810_zeny1.JPG

Nesignováno

Ženy u vody

ID Aukce: 1208
Olej, plátno, 125 cm x 125 cm. Nesignováno. Restaurováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:14:00

1 000 Kč

JKV47630 2400029.10.2019 17:13:37
GBC86892 2300019.09.2019 22:29:09