• 636988891502402212_zeny.JPG
  • 636988891589484810_zeny1.JPG

Nesignováno

Ženy u vody

ID Aukce: 1208
Olej, plátno, 125 cm x 125 cm. Nesignováno. Restaurováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:14:00

1 000 Kč

GBC86892 2300019. 9. 2019 22:29:09