• 636988895084878124_schaune.JPG
  • 636988895313967757_schaune2.JPG
  • 636988894974474709_1schaune.JPG
  • 636988895206112800_schaune1.JPG

Schaune C.

Moře

ID Aukce: 1209
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:15:00

500 Kč