• 636988896566016239_schauer.JPG
  • 636988896679205327_schauer1.JPG
  • 636988896450977420_1schauer.JPG
  • 636988896778458762_schauer2.JPG

Schauer Karel

*1905 +

Chaloupky

ID Aukce: 1210
Olej, plátno, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:16:00

500 Kč