Aukce Lesní tišina Mařák Julius Eduard
  • 637044921822495698_marak.JPG
  • 637044921910833592_marak1.JPG
  • 637044922000071095_marak2.JPG
  • 637044922070979017_marak3.JPG

Mařák Julius Eduard

*1832 +1899

Lesní tišina

ID Aukce: 1211
Olej, karton, 27 cm x 30. Nesignováno. Na rámu štítek. Kolem roku 1880. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:17:00

5 000 Kč

Příhozů: 18

XCS90515 7500029. 10. 2019 18:53:15
HKU75342 7000029. 10. 2019 18:26:12
XCS90515 6500029. 10. 2019 18:26:02
HKU75342 6000029. 10. 2019 18:26:02
XCS90515 5500029. 10. 2019 18:25:52
HKU75342 5000028. 10. 2019 16:09:22
XCS90515 4900028. 10. 2019 16:09:22
HKU75342 4800028. 10. 2019 16:09:11
XCS90515 4700028. 10. 2019 16:09:11
HKU75342 4600028. 10. 2019 16:09:01
XCS90515 4500028. 10. 2019 16:09:01
HKU75342 4400028. 10. 2019 16:08:51
XCS90515 4300028. 10. 2019 16:08:51
HKU75342 4200028. 10. 2019 16:08:40
XCS90515 4100028. 10. 2019 16:08:40
HKU75342 4000028. 10. 2019 16:08:30
XCS90515 3900028. 10. 2019 12:32:04
YTH76832 3800027. 9. 2019 14:30:09