• 637044921822495698_marak.JPG
  • 637044921910833592_marak1.JPG
  • 637044922000071095_marak2.JPG
  • 637044922070979017_marak3.JPG

Mařák Julius Eduard

*1832 +1899

Lesní tišina

ID Aukce: 1211
Olej, karton, 27 cm x 30. Nesignováno. Na rámu štítek. Kolem roku 1880. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:17:00

1 000 Kč

YTH76832 3800027. 9. 2019 14:30:09