• 636988900719885055_kohler7.JPG
  • 636988900810703759_kohler8.JPG
  • 636988900572267705_kohler4.JPG
  • 636988900486613541_kohler5.JPG
  • 636988900649023513_kohler6.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Žena s košíkem

ID Aukce: 1212
Akvarel, 29 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:18:00

100 Kč