Aukce Žena s košíkem Köhler Johannes
  • 636988900719885055_kohler7.JPG
  • 636988900810703759_kohler8.JPG
  • 636988900572267705_kohler4.JPG
  • 636988900486613541_kohler5.JPG
  • 636988900649023513_kohler6.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Žena s košíkem

ID Aukce: 1212
Akvarel, 29 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:36:18

1 000 Kč

Příhozů: 27

TKP87907 1900029. 10. 2019 19:31:18
NME99412 1800029. 10. 2019 19:30:54
TKP87907 1700029. 10. 2019 19:26:09
NME99412 1600029. 10. 2019 19:25:03
TKP87907 1500029. 10. 2019 19:22:31
NME99412 1400029. 10. 2019 19:21:09
TKP87907 1300029. 10. 2019 19:20:47
NME99412 1200029. 10. 2019 19:20:29
TKP87907 1100029. 10. 2019 19:19:23
NME99412 1000029. 10. 2019 19:18:57
TKP87907 950029. 10. 2019 19:18:19
NME99412 900029. 10. 2019 19:16:33
CGB93363 850029. 10. 2019 19:16:29
NME99412 800029. 10. 2019 19:15:21
TKP87907 750029. 10. 2019 19:15:14
NME99412 700029. 10. 2019 19:13:59
TKP87907 650029. 10. 2019 19:13:56
NME99412 600029. 10. 2019 19:13:38
TKP87907 550029. 10. 2019 19:13:30
NME99412 500029. 10. 2019 19:13:07
TKP87907 490029. 10. 2019 19:12:58
NME99412 480029. 10. 2019 19:12:26
TKP87907 470029. 10. 2019 19:08:18
VNE35917 460029. 10. 2019 19:02:24
KRP56495 450029. 10. 2019 18:54:25
TKP87907 410028. 10. 2019 14:33:18
NME99412 400025. 10. 2019 16:54:32