• 636988902278707201_kohler2.JPG
  • 636988902349072773_kohler3.JPG
  • 636988902095073905_kohler1.JPG
  • 636988902200222979_kohler.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1213
Akvarel, 34 cm x 37 cm. Nesignováno, vzadu razítko autora. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:29:56

1 000 Kč

Příhozů: 22

ALZ40669 1300029.10.2019 19:24:55
ALZ40669 1200029.10.2019 19:21:08
ALZ40669 1100029.10.2019 19:20:23
PHF40767 1000029.10.2019 19:19:56
ALZ40669 850029.10.2019 19:18:52
SNA45377 800029.10.2019 19:18:26
PHF40767 750029.10.2019 19:17:46
ALZ40669 700029.10.2019 19:17:39
PHF40767 650029.10.2019 19:16:23
ALZ40669 600029.10.2019 19:16:15
PHF40767 550029.10.2019 19:16:02
SNA45377 500029.10.2019 19:15:53
PHF40767 490029.10.2019 19:14:50
ALZ40669 480029.10.2019 19:14:43
PHF40767 470029.10.2019 19:13:08
ALZ40669 460029.10.2019 19:10:38
HYU96589 450029.10.2019 19:02:58
RGK43900 440029.10.2019 19:02:05
ALZ40669 430029.10.2019 18:30:22
HYU96589 420029.10.2019 17:56:23
ALZ40669 410028.10.2019 14:33:58
PHF40767 400025.10.2019 16:55:00