• 636988902278707201_kohler2.JPG
  • 636988902349072773_kohler3.JPG
  • 636988902095073905_kohler1.JPG
  • 636988902200222979_kohler.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1213
Akvarel, 34 cm x 37 cm. Nesignováno, vzadu razítko autora. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:19:00

100 Kč