• 636988908194510907_rus1.JPG
  • 636988908288246154_rus2.JPG
  • 636988908090902548_rus.JPG
  • 636988907960732386_1rus.JPG
  • 636988908418191082_rus3.JPG

Miljochin Nikolaj Nikolajevič

*1942 +

Ruská krajina

ID Aukce: 1216
Olej, plátno, 95 cm x 105 cm. Signováno vpravo dole. Vzadu přípis.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:22:00

1 000 Kč