• 636988911015263393_ryck.JPG
  • 636988911225147965_ryck2.JPG
  • 636988911423119106_ryck4.JPG
  • 636988911321763808_ryck3.JPG
  • 636988911129971413_ryck1.JPG

Ryckaert Následovník - David III.

*1612 +1661

Hudebník

ID Aukce: 1217
Olej, dřevo, 17. - 18. století, 23 cm x 18,5 cm.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:23:00

1 000 Kč

MDL84900 1800030. 9. 2019 20:19:45