Aukce Květiny ve váze Justitz Alfréd

Justitz Alfréd

*1879 +1934

Květiny ve váze

ID Aukce: 1218
Olej, plátno, 40 cm x 30 cm. Nesignováno.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč