• 636988915173900318_justitz2.JPG
  • 636988915009474558_justitz1.JPG
  • 636988915093112722_justitz.JPG

Justitz Alfréd

*1879 +1934

Květiny ve váze

ID Aukce: 1218
Olej, plátno, 40 cm x 30 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:24:00

1 000 Kč