Aukce Makové políčko Beck F.

Beck F.

Makové políčko

ID Aukce: 1220
Akvarel, karton, 21 cm x 29 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč