• 636988918220458932_beck7.JPG
  • 636988918131395524_beck6.JPG
  • 636988917926175866_beck5.JPG
  • 636988918034657068_beck4.JPG

Beck F.

Makové políčko

ID Aukce: 1220
Akvarel, karton, 21 cm x 29 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:26:00

100 Kč