• 636988919646539077_bek1.JPG
  • 636988919495707091_1bek.JPG
  • 636988919574019101_bek.JPG
  • 636988919721783779_bek2.JPG

Bek F.X.

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1221
Akvarel, karton, 22,5 cm x 30 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:27:00

100 Kč