• 636770217927128392_1voda.jpg
  • 636770218071979707_voda.jpg
  • 636770218275275010_voda2.jpg
  • 636770218191675817_voda1.jpg

Nečitelně signováno

Se džbánem pro vodu

ID Aukce: 1222
Olej, plátno, 71 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:28:00

1 000 Kč