Aukce Se džbánem pro vodu Nečitelně signováno

Nečitelně signováno

Se džbánem pro vodu

ID Aukce: 1222
Olej, plátno, 71 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Malba mírně poškozena.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč