• 636989653940992892_saudek7.JPG
  • 636989654030004503_saudek8.JPG
  • 636989654113829710_saudek9.JPG

Saudek Jan

*1935 +

The Virgin with the Sword

ID Aukce: 1227
Klasická černobílá fotografie, rozměr 40 cm x 30 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:47:04

1 000 Kč

Příhozů: 18

NDT90893 3200029.10.2019 19:42:04
NDT90893 3100029.10.2019 19:38:40
OER40480 3000029.10.2019 19:38:37
NDT90893 2900029.10.2019 19:36:26
PBX37459 2800029.10.2019 19:36:19
NDT90893 2700029.10.2019 19:34:02
OER40480 2600029.10.2019 19:32:23
PBX37459 2500029.10.2019 19:31:41
PBX37459 2400029.10.2019 19:29:21
NDT90893 2300029.10.2019 19:29:15
OER40480 2200029.10.2019 19:29:12
NDT90893 2100029.10.2019 19:25:07
OER40480 2000029.10.2019 19:22:23
LMA77804 1900029.10.2019 8:54:30
WGK45263 1800028.10.2019 18:50:50
PBX37459 1700028.10.2019 18:50:41
WGK45263 1600028.10.2019 14:35:01
PBX37459 1500019.10.2019 16:39:55