• 636989657988993250_1soucek2.JPG
  • 636989658069677418_soucek2.JPG
  • 636989658140315402_soucek1.JPG
  • 636989658208128339_soucek.JPG

Souček Karel

*1915 +1982

Chodský sedlák

ID Aukce: 1228
Kombinovaná technika, karton, 64 cm x 44 cm. Signováno, popsáno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:34:00

1 000 Kč