Aukce Před chalupou Jaroš Petr
  • 636989660386797560_1jaros.JPG
  • 636989660504536807_jaros.JPG
  • 636989660598040174_jaros1.JPG
  • 636989660687587455_jaros2.JPG

Jaroš Petr

*1859 +1929

Před chalupou

ID Aukce: 1229
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:35:00

100 Kč

BXI30900 200028. 10. 2019 14:36:43