Aukce Cesta do Lštěné Soukup Josef

Soukup Josef

*1890 +

Cesta do Lštěné

ID Aukce: 1230
Olej, karton, 24,5 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 300 Kč