Aukce Na procházce Lolek Stanislav
  • 636989696246819753_lol10.JPG
  • 636989696634922211_lol12.JPG
  • 636989696388769813_lol11.JPG
  • 636989696322340624_lol9.JPG
  • 636989696724633763_lol13.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Na procházce

ID Aukce: 1234
Akvarel, 14,5 cm x 11 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:40:00

100 Kč