Aukce Motiv z Francie Lolek Stanislav
  • 636989701174060549_lol25.JPG
  • 636989701405068040_lol27.JPG
  • 636989701252704732_lol24.JPG
  • 636989701326468744_lol26.JPG
  • 636989701478363301_lol28.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Motiv z Francie

ID Aukce: 1237
Tužka, 11,5 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno a datováno 1907 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:43:00

100 Kč

QGA28292 300029. 10. 2019 12:20:21