Aukce Krajina Lolek Stanislav
  • 636989702942920900_lol31.JPG
  • 636989703081102444_lol33.JPG
  • 636989702862911525_lol29.JPG
  • 636989702780869757_lol30.JPG
  • 636989703009325403_lol32.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

ID Aukce: 1238
Pastelky, 13 cm x 18 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:44:00

100 Kč