• 636989705850670759_lol35.JPG
  • 636989706009280955_lol36.JPG
  • 636989705933498906_lol34.JPG
  • 636989706176938905_lol38.JPG
  • 636989706100687856_lol37.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Cestička

ID Aukce: 1239
Akvarel, 11 cm x 14 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:45:00

100 Kč