• 636989707242290502_lol39.JPG
  • 636989707314173464_lol41.JPG
  • 636989707168049872_lol40.JPG
  • 636989707396856195_lol42.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Zabíjačka

ID Aukce: 1240
Akvarel, 15 cm x 11 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:50:05

100 Kč

UAY94234 150029.10.2019 19:45:05