Aukce Budějov Lolek Stanislav
  • 636989708396425745_lol44.JPG
  • 636989708641500824_lol45.JPG
  • 636989708719177802_lol46.JPG
  • 636989708465496941_lol43.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Budějov

ID Aukce: 1241
Akvarel, 9,5 cm x 12 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:47:00

100 Kč