Aukce Telč Lolek Stanislav
  • 636989713021224074_lol59.JPG
  • 636989713190630329_lol61.JPG
  • 636989712749893852_lol58.JPG
  • 636989713113713813_lol60.JPG
  • 636989712951511419_lol57.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Telč

ID Aukce: 1244
Kombinovaná technika, 7,5 cm x 10,5 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno a datováno 1907 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:50:00

100 Kč