• 636993931900145700_nouza.JPG
  • 636993931973661049_nouza1.JPG

Nouza Oldřich

*1903 +1974

Elektrická krajina

ID Aukce: 1245
Akvarel, 24,5 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

12 011 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:55:43

1 000 Kč

OUW26948 1201129.10.2019 19:50:43
FFG56556 1101129.10.2019 17:13:38
VSW57616 650029.10.2019 12:21:23
OUW26948 600022.10.2019 14:42:37