• 636993933066537793_nouza3.JPG
  • 636993932995286568_nouza2.JPG

Nouza Oldřich

*1903 +1974

Námořník ve žlutém zrcadle

ID Aukce: 1246
Akvarel, 27 cm x 31 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:52:00

500 Kč

ZFH03077 550029.10.2019 12:21:43
YHV55254 500022.10.2019 14:42:07