• 636993934169196741_bar1.JPG
  • 636993934101995851_bar.JPG

Bartuška Josef

*1898 +1963

Kompozice

ID Aukce: 1247
Akvarel, tuš, 32 cm x 27 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:54:06

1 000 Kč

Příhozů: 33

OPW99182 1200029.10.2019 19:49:06
XZO64761 1100029.10.2019 19:49:06
OPW99182 1000029.10.2019 19:48:56
XZO64761 950029.10.2019 19:48:35
OPW99182 900029.10.2019 19:48:25
XZO64761 850029.10.2019 19:48:25
OPW99182 800029.10.2019 19:48:15
XZO64761 750029.10.2019 19:47:54
OPW99182 700029.10.2019 19:47:44
XZO64761 650029.10.2019 19:47:44
OPW99182 600029.10.2019 19:47:34
XZO64761 550029.10.2019 19:47:33
OPW99182 500029.10.2019 19:47:23
XZO64761 490029.10.2019 19:47:23
OPW99182 480029.10.2019 19:47:13
XZO64761 470029.10.2019 19:47:13
OPW99182 460029.10.2019 19:47:03
XZO64761 450029.10.2019 19:47:02
OPW99182 440029.10.2019 19:46:52
XZO64761 430029.10.2019 19:46:52
OPW99182 420029.10.2019 19:46:42
XZO64761 410029.10.2019 19:46:42
OPW99182 400029.10.2019 19:46:32
XZO64761 390029.10.2019 19:46:32
OPW99182 380029.10.2019 19:46:21
XZO64761 370029.10.2019 19:46:21
OPW99182 360029.10.2019 19:46:11
XZO64761 350029.10.2019 19:46:11
OPW99182 340029.10.2019 19:46:01
XZO64761 330029.10.2019 19:46:01