Aukce Zápas Čížek Bohumil
  • 637020635253679823_cizek1.JPG
  • 637020635336726353_cizek.JPG
  • 637020635410633416_cizek2.JPG
  • 637020635477988531_cizek3.JPG

Čížek Bohumil

*1913 +1989

Zápas

ID Aukce: 1250
Kombinovaná technika, 28 cm x 42 cm. Signováno a datováno 1938 vlevo nahoře. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:56:00

100 Kč