Aukce Vesnice v zimě Hůrka Otakar
  • 637020637324280204_hurka5.JPG
  • 637020637413371520_hurka6.JPG
  • 637020637149879754_hurka3.JPG
  • 637020637237560512_hurka4.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Vesnice v zimě

ID Aukce: 1251
Olej, plátno, 65 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:57:00

500 Kč

WHO61753 800028. 10. 2019 14:42:39