Aukce Potok s olšemi Hůrka Otakar
  • 637020638722270277_hurka1.JPG
  • 637020638807025135_hurka2.JPG
  • 637020638632984262_hurka.JPG
  • 637020638543012177_1hurka.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Potok s olšemi

ID Aukce: 1252
Olej, dřevotříska, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:58:00

100 Kč