Aukce Česání ovoce Obrovský Jakub
  • 636108365708652949_obr1.JPG
  • 636108365790843605_obr.JPG
  • 636108365870221653_obr3.JPG
  • 636108365952724821_obr4.JPG

Obrovský Jakub

*1882 +1949

Česání ovoce

ID Aukce: 127
Litografie, 38 x 28 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:36:00

100 Kč