• 637030214999438388_nowak81.JPG
  • 637030215165479290_nowak82.JPG
  • 637030215083385676_nowak80.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Dívka se psem

ID Aukce: 1273
Akvarel, 24 cm x 16 cm. Nesignováno. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

16 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:00:02

1 000 Kč

Příhozů: 27

UDA38042 1650029.10.2019 20:55:02
LGM86252 1450029.10.2019 20:52:41
UDA38042 1350029.10.2019 20:51:41
LGM86252 1150029.10.2019 20:50:21
UDA38042 1050029.10.2019 20:48:14
LGM86252 950029.10.2019 20:47:31
UDA38042 900029.10.2019 20:46:53
LGM86252 750029.10.2019 20:46:30
UDA38042 700029.10.2019 20:46:22
LGM86252 650029.10.2019 20:45:49
UDA38042 600029.10.2019 20:45:45
LGM86252 550029.10.2019 20:43:55
UDA38042 500029.10.2019 20:42:04
LGM86252 470029.10.2019 20:40:14
UDA38042 460029.10.2019 20:40:06
LGM86252 450029.10.2019 20:37:11
UDA38042 440029.10.2019 20:36:22
LGM86252 430029.10.2019 20:32:56
UDA38042 420029.10.2019 20:30:49
LGM86252 410029.10.2019 20:27:02
UDA38042 400029.10.2019 20:26:37
LGM86252 360029.10.2019 20:22:29
UDA38042 350029.10.2019 20:18:16
LGM86252 330029.10.2019 20:16:46
UDA38042 320029.10.2019 19:31:31
FBX61517 310029.10.2019 9:04:10
UDA38042 300019.09.2019 21:18:02