• 637037130170079941_spillar.JPG
  • 637037130337828623_spillar3.JPG
  • 637037130073819703_spillar1.JPG
  • 637037130256577733_spillar2.JPG

Špillar Karel

*1871 +1939

Pařížanka

ID Aukce: 1278
Uhel, pastel, 21 cm x 16,5 cm. Signováno a datováno 1902 dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:24:00

500 Kč

UOA51887 600027.10.2019 10:05:33
FUR57829 550027.10.2019 10:05:30
UOA51887 500024.10.2019 20:56:40