Aukce Zátiší Monogram J.K.
  • 637037198107288106_1.JPG
  • 637037198645029941_3.JPG
  • 637037198919289538_4.JPG
  • 637037198393269286_2.JPG

Monogram J.K.

ID Aukce: 1279
Olej, plátno, 16 cm x 18,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 20:25:00

100 Kč

WCG44795 300029. 10. 2019 20:01:34