• 637039735548409675_1.jpg
  • 637039735650933893_2.jpg
  • 637039735724997204_3.jpg

Lea

"Song"

ID Aukce: 1282
Akryl, plátno, 50 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Dílo nevidomé výtvarnice, celý výtěžek z tohoto obrazu bude předán autorce.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:28:00

1 000 Kč