• 636770196243323756_1divka.jpg
  • 636770198804415881_divka2.jpg
  • 636770198576178524_divka.jpg
  • 636770198682666212_divka1.jpg

Hering Adolf

*1863 +1932

Dívka

ID Aukce: 1283
Olej, plátno, 100 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:29:00

1 000 Kč