Aukce Zimní pohled Havlata Karel
  • 636669052550974708_havlata.jpg
  • 636669052797349958_havlata1.jpg
  • 636669052419163777_1havlata.jpg

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní pohled

ID Aukce: 1285
Olej, plátno, 131 cm x 105 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 20:31:00

1 000 Kč

XYU98044 1700028. 10. 2019 15:02:12
ZDC54493 1600028. 10. 2019 15:02:02
XYU98044 150001. 10. 2019 12:33:13