• 636277571002675000_manes2.JPG
  • 636277571095331250_manes3.JPG
  • 636277571147050000_manes1.JPG
  • 636277571051425000_manes.JPG

Mánes Quido

*1828 +1880

Portrét dívky

ID Aukce: 1286
Olej, plátno, fixované na kartonu, 36 x 27,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:45:34

1 000 Kč

Příhozů: 8

XLE85629 1700029.10.2019 20:40:34
NVZ85531 1600029.10.2019 20:38:23
XLE85629 1500029.10.2019 20:37:16
NVZ85531 1400029.10.2019 20:36:20
XLE85629 1300029.10.2019 20:31:40
UWO36668 1200028.10.2019 15:03:23
THT33106 1100027.10.2019 10:07:10
THT33106 1000007.10.2019 9:12:11