Aukce Hořící uhelná stěna Pospíšil Václav
  • 636591439670610398_1pospisil.JPG
  • 636591439758528177_pospisil.JPG
  • 636591439812970309_pospisil1.JPG
  • 636591439920556763_pospisil2.JPG
  • 636591439969840265_pospisil3.JPG
  • 636591440018145155_pospisil4.JPG

Pospíšil Václav

*1930 +

Hořící uhelná stěna

ID Aukce: 1293
Olej, plátno, 110 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole. Malba poškozena.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 900 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 20:49:08

100 Kč

Příhozů: 10

XNS59558 390029. 10. 2019 20:44:08
JVM20118 380029. 10. 2019 20:44:08
XNS59558 370029. 10. 2019 20:43:57
JVM20118 360029. 10. 2019 20:39:02
XNS59558 350029. 10. 2019 20:38:52
JVM20118 340029. 10. 2019 20:37:10
XNS59558 330029. 10. 2019 20:37:00
JVM20118 320029. 10. 2019 20:36:19
XNS59558 310029. 10. 2019 20:36:10
JVM20118 300028. 10. 2019 15:12:34