• 636079744529413750_grotkovsky_les_2.JPG
  • 636079744358945000_1grotkovsky_ricka.JPG
  • 636079744434101250_grotkovsky_ricka.JPG
  • 636079744659257500_grotkovsky_les_1.JPG

Grotkovský Ján

*1902 +1961

Lesní říčka

ID Aukce: 13
Olej, karton, 54,5 x 41,5 cm. Signováno vpravo dole. Karton mírně prohnutý.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 800 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:42:00

100 Kč

DQF92423 380031.10.2016 18:32:01
GEB02720 370031.10.2016 18:31:53
DQF92423 360023.10.2016 19:41:37
LYI40257 350020.09.2016 11:53:20