• 637044919900083171_serych2.JPG
  • 637044919735693518_serych1.JPG
  • 637044919827894881_serych.JPG
  • 637044919980106064_serych3.JPG

Šerých Jaroslav

*1928 +2014

Babí léto

ID Aukce: 1305
Olej, plátno, fixované na kartonu, 21 cm x 15 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:10:40

100 Kč

Příhozů: 21

RGW05270 400029.10.2019 21:05:40
MPZ44788 390029.10.2019 21:05:34
RGW05270 380029.10.2019 21:01:25
MPZ44788 370029.10.2019 21:01:20
RGW05270 360029.10.2019 20:56:30
MPZ44788 350029.10.2019 20:56:29
RGW05270 340029.10.2019 20:55:29
MPZ44788 330029.10.2019 20:55:19
RGW05270 320029.10.2019 20:54:59
MPZ44788 310029.10.2019 20:54:49
RGW05270 300029.10.2019 20:53:57
MPZ44788 290029.10.2019 20:53:47
RGW05270 280029.10.2019 20:53:47
MPZ44788 270029.10.2019 20:53:37
RGW05270 260029.10.2019 20:52:36
MPZ44788 250029.10.2019 20:52:27
RGW05270 240029.10.2019 20:51:55
MPZ44788 230029.10.2019 20:51:53
RGW05270 220029.10.2019 20:50:14
MPZ44788 210029.10.2019 20:50:12
RGW05270 200029.10.2019 17:40:59