• 637048375318727905_kaloc.JPG
  • 637048375389862895_kaloc2.JPG
  • 637048375527674218_kaloc3.JPG
  • 637048375241263523_kaloc1.JPG
  • 637048375626072931_kaloc4.JPG

Kaloč Otakar

*1978 +

Říčka Zdobnice

ID Aukce: 1310
Olej, akryl, sololit, 32,5 cm x 21,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:56:00

100 Kč