• 637050954179657545_jilovsky1.JPG
  • 637050954273264677_jilovsky.JPG
  • 637050954361882517_jilovsky2.JPG
  • 637050954448042358_jilovsky3.JPG

Jílovský Jiří

*1884 +1958

U řeky

ID Aukce: 1319
Olej, plátno, 44 cm x 45 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:05:00

100 Kč

YDL04937 350029. 10. 2019 20:59:27