• 637050956165866091_1jilovsky4.JPG
  • 637050956261583122_jilovsky4.JPG
  • 637050956357349275_jilovsky5.JPG
  • 637050956456428966_jilovsky6.JPG

Jílovský Jiří

*1884 +1958

U řeky II.

ID Aukce: 1320
Olej, plátno, 44 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:06:00

100 Kč

PBD57055 350029. 10. 2019 21:00:42