• 637054464350415562_1honsa4.JPG
  • 637054464467774494_honsa4.JPG
  • 637054464548244389_honsa5.JPG
  • 637054464646526718_honsa6.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Ovečky

ID Aukce: 1322
Olej, karton, 19,5 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1901 vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:08:00

5 000 Kč

Příhozů: 49

RRC84336 5000029. 10. 2019 20:46:03
RDV14628 4900029. 10. 2019 20:45:48
RRC84336 4800029. 10. 2019 20:40:37
RDV14628 4700029. 10. 2019 20:39:28
RRC84336 4600029. 10. 2019 20:38:25
RDV14628 4500029. 10. 2019 20:37:28
RRC84336 4400029. 10. 2019 20:36:51
RDV14628 4300029. 10. 2019 20:33:55
RRC84336 4200029. 10. 2019 20:20:11
YVP24564 4100029. 10. 2019 19:56:49
RRC84336 4000029. 10. 2019 19:56:37
YVP24564 3900029. 10. 2019 19:56:31
RRC84336 3800029. 10. 2019 19:55:36
YVP24564 3700029. 10. 2019 19:55:30
RRC84336 3600029. 10. 2019 19:55:15
YVP24564 3500029. 10. 2019 19:55:08
RRC84336 3400029. 10. 2019 19:54:45
YVP24564 3300029. 10. 2019 19:54:41
RRC84336 3200029. 10. 2019 19:54:24
YVP24564 3100029. 10. 2019 19:54:14
RRC84336 3000029. 10. 2019 19:52:01
YVP24564 2900029. 10. 2019 19:51:51
RRC84336 2800029. 10. 2019 19:48:15
YVP24564 2700029. 10. 2019 19:48:04
RRC84336 2600029. 10. 2019 18:56:47
FLR32814 2500029. 10. 2019 18:56:37
RRC84336 2400029. 10. 2019 18:56:37
FLR32814 2300029. 10. 2019 18:56:27
RRC84336 2200029. 10. 2019 18:56:27
FLR32814 2100029. 10. 2019 18:56:16