• 637054465831976011_1honsa.JPG
  • 637054466109226130_honsa3.JPG
  • 637054465922661340_honsa.JPG
  • 637054466022350207_honsa2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Oráč

ID Aukce: 1323
Olej, karton, 19,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:21:27

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 43

LEV58903 4600029.10.2019 21:16:27
SUI57455 4500029.10.2019 21:16:01
LEV58903 4400029.10.2019 21:12:57
SUI57455 4300029.10.2019 21:12:23
LEV58903 4200029.10.2019 21:10:40
SUI57455 4100029.10.2019 21:10:33
SUI57455 4000029.10.2019 21:09:56
SUI57455 3900029.10.2019 21:09:19
LEV58903 3800029.10.2019 21:08:18
SUI57455 3700029.10.2019 21:06:28
LEV58903 3600029.10.2019 21:06:07
SUI57455 3500029.10.2019 21:05:10
LEV58903 3400029.10.2019 21:04:05
SUI57455 3300029.10.2019 21:03:32
LEV58903 3200029.10.2019 21:01:36
SUI57455 3100029.10.2019 21:00:40
LEV58903 3000029.10.2019 20:52:52
SUI57455 2900029.10.2019 20:44:32
LEV58903 2800029.10.2019 20:41:52
SUI57455 2700029.10.2019 20:33:32
LEV58903 2600029.10.2019 19:36:49
SUI57455 2500029.10.2019 19:10:48
TUT55529 2200029.10.2019 18:57:39
HRE97585 2100029.10.2019 18:57:39
TUT55529 2000029.10.2019 18:57:29
HRE97585 1900029.10.2019 17:58:53
TUT55529 1800029.10.2019 17:58:47
HRE97585 1700029.10.2019 12:25:10
AZD48906 1600028.10.2019 13:33:47
TUT55529 1500028.10.2019 13:33:38