• 637054471049892117_batka1.JPG
  • 637054471160869686_batka.JPG
  • 637054471246651870_batka2.JPG
  • 637054471334185725_batka3.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1324
Olej, karton, 25 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:10:00

1 000 Kč

QFL19741 1500029. 10. 2019 20:24:05
QQL11642 1400029. 10. 2019 20:23:59
QFL19741 1300029. 10. 2019 20:23:35
QQL11642 1200029. 10. 2019 20:23:30
QFL19741 1100028. 10. 2019 15:30:17