• 637054510975552475_hudecek4.JPG
  • 637054511079772366_hudecek2.JPG
  • 637054511165242028_hudecek5.JPG
  • 637054510849301090_1hudecek4.JPG

Hudeček Stanislav

*1872 +1947

ID Aukce: 1326
Olej, karton, 25 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:16:31

100 Kč

Příhozů: 18

PAD83619 420029. 10. 2019 21:11:31
VQC68179 410029. 10. 2019 20:55:21
PAD83619 400029. 10. 2019 20:55:09
VQC68179 390029. 10. 2019 20:55:02
PAD83619 380029. 10. 2019 20:54:38
VQC68179 370029. 10. 2019 20:54:33
PAD83619 360029. 10. 2019 20:51:45
VQC68179 350029. 10. 2019 20:51:38
PAD83619 340029. 10. 2019 12:26:22
WYU89758 330029. 10. 2019 12:26:22
PAD83619 320029. 10. 2019 12:26:12
WYU89758 310029. 10. 2019 12:26:11
PAD83619 300029. 10. 2019 12:26:01
WYU89758 290029. 10. 2019 12:26:01
PAD83619 280029. 10. 2019 12:25:51
WYU89758 270029. 10. 2019 12:25:51
PAD83619 260029. 10. 2019 12:25:40
WYU89758 250028. 10. 2019 15:31:59