• 637054512081354143_1kobliha.JPG
  • 637054512181823976_kobliha.JPG
  • 637054512347820754_kobliha2.JPG
  • 637054512430321367_kobliha3.JPG
  • 637054512258614787_kobliha1.JPG

Kobliha František

*1877 +1962

Kytička

ID Aukce: 1327
Olej, karton, 20 cm x 17 cm. Signováno dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:13:00

100 Kč

POR57672 300027. 10. 2019 19:15:59