• 637054513359104945_1majer4.JPG
  • 637054513472543671_majer4.JPG
  • 637054513554281611_majer5.JPG
  • 637054513638975371_majer6.JPG

Majer Antonín

*1882 +1963

Pohled do lesa

ID Aukce: 1328
Olej, karton, 34 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:14:00

100 Kč